Genel Başkanımız Remzi Çalışkan’a Şükran Belgesi

04/05/2023

Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı, Genel Başkanımız Remzi Çalışkan’a 6 Şubat 2023’te meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen depremler dolayısıyla göstermiş olduğu duyarlılık ve karşılıksız yardım çabasından dolayı bir “Şükran Belgesi” ile teşekkür etti.

Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı, Şükran Belgesi’nin veriliş amacını şöyle belirtmiştir: “Vermiş olduğunuz çabanın en büyük ödülü kuşkusuz kendi vicdanınızdır ancak bu çabalarınızın şükran belgeleriyle de değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz”.

“Ülkemizde 2023 yılında yaşanan deprem felaketinde depremin etkilerini hafifletmek ve toplumumuzun yaralarını sarmak için hiçbir karşılık beklemeden vatandaşlarımızın yardımına koşarak gösterdiğiniz gayretler nedeniyle Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulu olarak şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verilen “Şükran Belgesi” Genel Başkanımız Remzi Çalışkan’a iletildi.

Çalışkan, bu vesile ile Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’na teşekkür etti ve bu çabanın bütün Genel-İş üyelerine ait olduğunun altını çizerek “Dayanışma Yaşatır” dedi.

Genel Başkanımız Remzi Çalışkan’a Şükran Belgesi
Genel Başkanımız Remzi Çalışkan’a Şükran Belgesi