Küçükçekmece, Silopi, Lüleburgaz ve Kırklareli Belediyeleriyle Toplu İş Sözleşmeleri İmzaladık

28.02.2024

Sendikamız, Küçükçekmece, Silopi, Lüleburgaz ve Kırklareli Belediyeleriyle toplu iş sözleşmeleri imzaladı. Bu belediyelerdeki üyelerimizin ücretlerinde önemli oranlarda iyileştirmeler yapıldı ve sosyal hak kazanımları artırıldı.

Sendikamız ile Küçükçekmece Belediyesi arasında yapılan toplu iş sözleşmesi törenine Genel Başkanımız Remzi Çalışkan, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Araştırma Daire Başkanımız Adil Çiftçi, İstanbul 2 No.lu Şube Başkanımız Ersin Korkmaz ve Şube Yönetimi ile İstanbul 1 No.lu Şube Başkanımız Mehmet Pehlivan ve üyelerimiz katıldı. Üyelerimizin halaylarla kutlama yaptığı tören kazanımların daha da artması temennisiyle son buldu.
 
Sendikamız ile Silopi Belediyesi arasında da TİS töreni yapıldı. Törene TİS Daire Başkanımız Faruk Saral, Silopi Belediye Eşbaşkanları Adalet Fidan Fındık, Süleyman Şavluk, Şırnak Şube Başkanı Ayhan Ergen ve Şube Yönetimi katıldı. Burada da belediye işçileri halaylarla sözleşmeden memnuniyetlerini gösterdi.
 
Sendikamız ile Lüleburgaz Belediyesi arasında yapılan toplu iş sözleşmesi töreni de son derece coşkulu gerçekleşti. Törene Genel Başkanımız Remzi Çalışkan, Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr.Murat Gerenli, Eğitim Daire Başkanımız Salim Şen, TİS Daire Başkanımız Faruk Saral,Trakya Şube Başkanımız Caner Makasçı ve şube yönetimi ile üyelerimiz katıldı.
 
Son olarak Sendikamız ile Kırklareli Belediyesi arasındaki TİS törenine de Genel Başkanımız Remzi Çalışkan'ın yanı sıra Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Eğitim Daire Başkanımız Salim Şen, TİS Daire Başkanımız Faruk Saral,Trakya Şube Başkanımız Caner Makasçı ve şube yönetimi ile Edirne Şube Başkanımız Seçkin Hasseli ve Tekirdağ Şube Başkanı Ahmet Işık katıldı. Üyelerimizin yoğun olarak katıldığı bu törenler toplu iş sözleşmelerinin belediye işçilerine hayırlı olması temennileriyle son buldu.